belstaff uk belstaff jacket belstaff sale woolrich sale woolrich uk
canada goose pas cher doudoune moncler moncler outlet veste moncler timberland shoes timberland femme moncler veste moncler veste homme canada goose outlet veste barbour timberland chaussure timberland homme parajumpers pas cher canada goose montreal doudoune canada goose femme ugg soldes

 
Anasayfa
Evden Eve Nakliyat
Büro İşyeri Otel Taşımaları
Paketleme
Araçlarımız
Referanslarımız
Depoalama
İletişim
 

 

    HİZMETLERİMİZ:

  * Evden Eve Nakliyat

  * Büro, işyeri, fabrika taşımaları

  * Tekstil ve Endüstriyel Taşımaları

  * Turizm ve Otel Taşımaları

  *  Mağaza Dağıtım İşleri

  *  Devamlı Taşıma Hizmetleri

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİMİZ ÖNCELİKLE ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İLE BAŞLAMALIDIR.

İyi bir keşif hizmeti peşinden iyi bir iş planlamasını getirmektedir. En geç 2 saat içinde evinize, işyerinize ulaşacak keşif elemanı sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra size gerekli eleman sayısı, kamyon büyüklüğü, taşınma yerlerinin durumu bu bilgiler ile size Bodrum ve çevresinde alabileceğiniz en ekonomik fiyatı çıkaracaktır.

Yapılan Planlama yol haritası olacaktır. Plana ters düşen sorun ve oluşumlar ekip başı tarafından tecrübeleri ve uzmanlığı ile kısa sürede bertaraf edilecektir.

Eviniz eşyaları değeri üzerinden sigortalanacak, eşya taşıma sırasında azami dikkat gösterilecektir. Hiç bir eşya paketlenmeden taşınmayacaktır.

İlk eşya paketlenmesinden son eşyanın yerine yerleştirmesine kadar görev ve sorumluluğumuz devam edecektir.

Ev eşyanızı taşırken iş sorumluluğumuz yüksektir.

Paketleme

Paketleme özen gösterdiğimiz konuların başındadır. Öncelikle kalite paketleme malze meleri kullanılması dikkat ettiğimiz konudur. İşletme maliyetlerimizi artırsada malzeme temininde önceliğimiz bu şekilde belirlenmektedir.

Ücretsiz Keşif Hizmetimiz; İyi bir planlama ve Ev Nakliyat hizmeti için nakliyeden önce keşif yapılması şarttır. Bizden keşif için eleman isteyiniz. Keşif esnasında taşıma yapacak eleman sayısı, kamyon tipi, eşya miktarı belirlenerek taşınacak  mevkilere göre planlama yapılır. Aynı zamanda nakliye bedelide belirlenir. Keşif elemanı tarafından size söylenen fiyat kabul ederseniz değişmezdir. Bu da sizin ekonomik çıkarlarınızı korumak için alınmış karardır.

Sigortalı %100 müşteri memnuniyetli hizmet:
Hiznmetimiz keşif elemanının belirleyeceği yaklaşık eşya değeri üzerinden sigortalı olarak taşınacaktır. %100 Müşteri memnuniyetine özen gösteriyor

 

Evden Eve Nakliyat  Büro İşyeri Otel Taşımaları Paketleme Araçlarımız Referanslarımız  Depoalama  İletişim