belstaff uk belstaff jacket belstaff sale woolrich sale woolrich uk

 
Anasayfa
Evden Eve Nakliyat
Büro İşyeri Otel Taşımaları
Paketleme
Araçlarımız
Referanslarımız
Depoalama
İletişim
 

 

    HİZMETLERİMİZ:

  * Evden Eve Nakliyat

  * Büro, işyeri, fabrika taşımaları

  * Tekstil ve Endüstriyel Taşımaları

  * Turizm ve Otel Taşımaları

  *  Mağaza Dağıtım İşleri

  *  Devamlı Taşıma Hizmetleri

PAKETLEME

Paketlemede çalışan elemanlarımız işleri konusunda eğitimli ve yeteneklidir. Kısa sürede paketleme işini bitirip taşıma aşamasına geçeceklerdir. Dolap ve yatak gibi sökülerek götürülmesi gereken eşyalar önce demonte edilerek paketlenir. Demonte sırasında numaralanarak parçalar birbirinden ayrılır gittiği yerde o sıralama dikkate alınarak tekrar monte yapılır.

 

Paketleme kalitesi kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi ile ilgilidir. En son teknolojik malzeme baloncuklu pat pat naylon kullanmaktır. Beyaz eşya paketlemesinde bu malzeme kullanılır.

Kırılabilecek eşyalar kraft kağıtlara sarılır.

Elbise ve giysiler elbise taşıma dolapları ile taşınır.

canada goose pas cher doudoune moncler moncler outlet veste moncler timberland shoes timberland femme moncler veste moncler veste homme canada goose outlet veste barbour timberland chaussure timberland homme parajumpers pas cher canada goose montreal doudoune canada goose femme ugg soldes

Paketleme

Paketleme özen gösterdiğimiz konuların başındadır. Öncelikle kalite paketleme malze meleri kullanılması dikkat ettiğimiz konudur. İşletme maliyetlerimizi artırsada malzeme temininde önceliğimiz bu şekilde belirlenmektedir.

Ücretsiz Keşif Hizmetimiz; İyi bir planlama ve Ev Nakliyat hizmeti için nakliyeden önce keşif yapılması şarttır. Bizden keşif için eleman isteyiniz. Keşif esnasında taşıma yapacak eleman sayısı, kamyon tipi, eşya miktarı belirlenerek taşınacak  mevkilere göre planlama yapılır. Aynı zamanda nakliye bedelide belirlenir. Keşif elemanı tarafından size söylenen fiyat kabul ederseniz değişmezdir. Bu da sizin ekonomik çıkarlarınızı korumak için alınmış karardır.

Sigortalı %100 müşteri memnuniyetli hizmet:
Hizmetimiz keşif elemanının belirleyeceği yaklaşık eşya değeri üzerinden sigortalı olarak taşınacaktır. %100 Müşteri memnuniyetine özen gösteriyor

 

 

Evden Eve Nakliyat  Büro İşyeri Otel Taşımaları Paketleme Araçlarımız Referanslarımız  Depoalama  İletişim